mesadepo Moser, Wahl, Astra, Ermila, Fonex Türkiye Merkez Servisi olan Mesa Elektronik'in %100 Güvenli Online Alışveriş Sitesidir.

Müşteri Hizmetleri

Teslimat Sonrası

·         Yeni aldığım ürün bozuk çıktı.
Siparişinizde yer alan ürün/ürünlerde arıza olduğunu düşünüyorsanız “Benim Sayfam” “Arıza / İade Takibi” sayfasından talep oluşturabilirsiniz.
 
·         Ürünümü iade etmek istiyorum.
 Ürün iadesi teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde sitemizden “Benim Sayfam” “Arıza / İade Takibi” sayfasından başvuruda bulunmanız doğrultusunda yapılabilmektedir.
 
·         Ürün arızasını bildirmek istiyorum.
Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile bize doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz.
 
·         Ürünü servise değil size göndermek istiyorum
Şuan için sitemizde yer alan ürünlerin aynı zamanda yetkili merkez servisiyiz.
 
·         İade/Arıza için verilen kargo kodu geçersiz.
Ürün gönderimi için verilen UPS Kargo gönderi numarası geçersiz ise yeni bir gönderi numarası talep edebilirsiniz.
 
·         Yapılan para iadesini hesabımda göremiyorum
  • Para iadeniz alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya banka hesabınıza otomatik olarak iadenizin onaylandığı anda yapılmaktadır. İade işlemi mesadepo tarafından bankanıza yapıldığı an, hesabınıza tanımlı olan e-mail adresine işlem detaylarını gösteren bir dekont gönderilmektedir.
  • Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza mesadepo tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.
 
İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bankaların  para iadesini hesabınıza yansıtma süreleri aşağıdaki tabloda iş günü olarak gösterilmiştir.

 
TABLO için TIKLAYIN

Lütfen dekontun size ulaşmasından itibaren bankanıza ait minimum süreyi kontrol ediniz. Bu süre geçtikten sonra, halen hesabınızda iade tutarını göremiyorsanız, dekontda belirtilen bilgiler ile bankanıza başvurunuz.
 
NOT: 
Taksitli Ödemeler:
Taksitli kredi kartı ödemelerinin geri iadesinde tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ) .Bu işlem taksit sayısı kadar ay devam eder Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye +taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. 
 
·         Para iadem taksitle yapılıyor.
  • Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişi iadelerinde tutarın tamamı, sahibi olduğunuz kredi kartının bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ). Bu işlem taksit sayısı kadar ay süresince devam eder. Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz  en son  1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları  hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye + taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. Bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde + Bakiye olarak görebilirsiniz.
 
·         Taksitle aldığım ürünün iadesinde limitimin tamamı açılır mı?
  • Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişleri iadelerinde tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ). Bu işlem taksit sayısı kadar ay süresince devam eder. Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz  en son  1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye + taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. Bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde + Bakiye olarak görebilirsiniz. Daha Detaylı bilgi için bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.
 
·         Arızalanan yeni ürünümün tamire gitmesini istemiyorum
Teknisyenlerimizin onayı doğrultusunda fabrikasyon hatalarından kaynaklanan ürünler tamir olmadan yenilenerek gönderilir. Aşınan parça ya da kullanıcı hatası olan durumlarda ise birebir değişim söz konusu değildir. Daha detaylı bilgi için ürününüzün garanti belgesini inceleyebilirsiniz.
© Copyright 2022 Mesa Elektronik. Her Hakkı Saklıdır.
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.