mesadepo Moser, Wahl, Astra, Ermila, Fonex Türkiye Merkez Servisi olan Mesa Elektronik'in %100 Güvenli Online Alışveriş Sitesidir.

Müşteri Hizmetleri

Sipariş Öncesi

·         Ürünün kargoya veriliş süresi kaç gündür?
Ürünlerin tahmini kargoya verilme süreleri değişkenlik göstermektedir. Bu bilgiye ürün sayfalarından ya da "Sipariş Takibi", "Siparişlerim" sayfanızdaki detaylar kısmından ulaşabilirsiniz.

·         Ürünle ilgili herhangi bir arıza durumunda ürünü mesadepo.com'a mı göndermeliyim?
Ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 30 gün içinde arızalı ürünleri mesadepo.com'a gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleri için Tıklayın

·         Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?
Yalnızca UPS Kargo ile çalışıyoruz.

·         Ürün orijinal mi?
Sitemizde satılan ürünler yetkili ithalatçı firmasından alınmakta olup orijinal üründür. Ürünler size açılmamış paketlerinde, garanti belgesi ve faturası ile gönderilmektedir.

·         Ürün stokta var mı?
Aynı Gün Kargo logusu ile satışa açık olan ürünler mesadepo.com stoklarında bulunan ürünlerdir. Diğer ürünler siparişiniz doğrultusunda tedarikçi firmalarından temin edilerek size gönderilmektedir.

·         Bulunduğum adrese kargo dağıtımı yapılıyor mu?
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir.

·         Ürünün KDV dahil net fiyatı nedir?
Ürün sayfalarımızda KDV dahil fiyatlar belirtilmektedir. Sipariş esnasında ürünün KDV hariç fiyatını Satış Sözleşmenizde görebilirsiniz.
© Copyright 2020 Mesa Elektronik. Her Hakkı Saklıdır.
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.