mesadepo Moser, Wahl, Astra, Ermila, Fonex Türkiye Merkez Servisi olan Mesa Elektronik'in %100 Güvenli Online Alışveriş Sitesidir.

Müşteri Hizmetleri

Güvenli Alışveriş

Güvenli alışveriş bu depoda!Garanti Sanal Pos

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. 
256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde rahatça alışveriş yapabilirsiniz.


Kredi Kartı Güvenliği

Mesadepo.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

Mesadepo.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.


3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde cep telefonuna gelen şifreyle kredi kartı ödemesi onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Ayrıca American Express kredi kartları da "SafeKey" olarak adlandırılan 3D doğrulama yapısını desteklemektedir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen (cep telefonuna iletilen) özel bir şifreyle onaylaması gerekir. 

Mesadepo.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


MasterCard® SecureCode™  Verified by Visa®  American Express SafeKey®
© Copyright 2022 Mesa Elektronik. Her Hakkı Saklıdır.
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.